Animacje

Na naszych Gości czekają:

Rodzinny spływ pontonowy

Odbywa się on na rzece Poprad. Czas trwania jest zależny od poziomu wody i wynosi od około 1,5- 2,5h. Zapewniamy transport. Najmłodsze dzieciaki uczestniczące w spływie miały 6 miesięcy. Profesjonalna obsługa, wysokiej klasy sprzęt i wspaniała zabawa- gwarantowane. Dodatkowo oczarują Państwa beskidzkie krajobrazy, flora i fauna naszego regionu.

Dzień nart biegowych (sezon zimowy)

Zimowe, kilkugodzinne, grupowe zajęcia z instruktorem dla gości Villi Źródło. Zapewniamy: wynajem trasy biegowej, sprzęt, obsługę instruktorską i wyśmienitą zabawę dla wszystkich. Zajęcia mają na celu popularyzację i możliwość zaznajomienia się z nartami biegowymi, zarówna dla osób dorosłych, jak i dzieci.

Kreatywne warsztaty manualne, artystyczny klub Villi Źródło

Wspólnie przygotujemy wspaniałe pamiątki z Villi Źródło: malujemy porcelanowe kubeczki, przygotowujemy akwarelowe ramki ze swoim zdjęciem, robimy kaszkietówki według własnego pomysłu, przygotowujemy autorskie figurki

Warsztaty ceramiczne

Wspólnie przygotujemy wspaniałe pamiątki z Villi Źródło.

Spektakle teatru lalek Bajka (sezon letni)

Porywają nas w świat dziecięcych fantazji. Poznajemy różne przygody i perypetie postaci, które dzieci znają zazwyczaj z kart książek. Historie pouczające i moralizujące, w wesoły i barwny sposób urozmaicają dni pełne wrażeń. Po przedstawieniu dzieci i dorośli mają możliwość zapoznania się z kukiełkami, oraz wykonania pamiątkowych zdjęć w niecodziennej scenerii.

Ognisko w towarzystwie kapeli regionalnej

dzięki domowej atmosferze, góralskim frykasom, muzyce i wesołym przygrywkom dobry humor- gwarantowany.

Przedpołudnie z animacjami na Farmie Lama

Zwiedzanie farmy, karmienie zwierząt, dla każdego chętnego dziecka- przejażdżka na koniu, decoupage na kamykach, wiejskie gry i zabawy dla wszystkich

Wciąż mamy głowy pełne pomysłów i będziemy wciąż pracować nad coraz bogatszą ofertą zajęć, aby dzieciaki i ich rodzice byli zadowoleni.