O nas

Tylicz, bez względu na porę roku zapewnia odwiedzającym go rodzinom z dziećmi moc atrakcji.
O długiej liście ciekawych miejsc można mówić bez końca. Najlepiej jednak, sprawdzić wszystko osobiście.
Zaczynając od pobytu w Villi Źródło, miejscu jedynym w swoim rodzaju- najbardziej kameralnym i najmniejszym SPA w Polsce!
Tworzonym z pasji do hotelarstwa i radości z poznawania nowych ludzi.

Villa Źródło oferuje komfortowe, świetnie urządzone pokoje, ekologiczną kuchnię opartą na tradycyjnych recepturach i ogromne zaplecze dla dzieci. Staramy się, aby najwyższy standard, łączył ze sobą także gościnną atmosferę.
Moc atrakcji przygotowanych dla Rodzin i tylko 10 pokoi- gwarantuje udany wypoczynek, a my możemy osobiście poznać potrzeby naszych Małych i Dużych Gości.

Z myślą o naszych Gościach, aby urozmaicić czas w Villi Źródło, oraz rozwijać własny potencjał twórczy- otworzyliśmy autorską pracownię ceramiczną. Dzięki temu jednymi z wielu przygotowywanych zajęć- będą zawsze zabawy z gliną i tworzenie własnych ceramicznych prac.

Zobacz więcej

Rodzinne SPA o niespotykanym klimacie, urządzone z dbałością o detale i estetykę wizualną:
kryty basen, brodzik dla dzieci, strefa saun, jacuzzi wewnętrzne, zapewnią fantastyczny czas, bez względu na pogodę.

Dwie przestronne sale zabaw:

  • innowacyjna, kolorowa sala zabaw, stworzona w oparciu o potrzeby najmłodszych- każdy jej bezpieczny element jest mobilny, a dzieci tworzą ją same,
    według własnej fantazji i pomysłowości, specjalny kącik dla niemowlaków i małych dzieciaczków- stymulujący wzrok i rozwijający zmysły, dzięki specjalnym
    manipulatorom; wygodna sofa pozwala Rodzicom na obserwację zabawy z drugiego planu, dla większego bezpieczeństwa- podgląd na kanale telewizyjnym w pokojach, wszystkie
    elementy sali zabaw wykonane są z atestowanych materiałów, posiadających niezbędne certyfikaty;
  • multimedialna- wyposażona w telewizor, oraz xbox z sensorem kinect i playstation

Ponad 30 arów terenu rekreacyjnego- z otwartym basenem (w okresie letnim), placem zabaw, rzeką, domkiem animacyjnym- Kamiennym Domkiem

I najważniejsze- wypoczynek z dzieckiem nie może się obyć bez ANIMACJI: w okresie sezonu zapewniamy dla dzieci moc zabawy w postaci zajęć, w których mogą uczestniczyć zawsze w ramach pobytu. Zajęcia animacyjne odbywają się według naszego pomysłu- tak, aby rozpiętość wiekowa była jak największa, podobnie jak radość z zabawy. Tworzymy autorskie t- shirty, malujemy porcelanowe kubeczki, ozdabiamy ramki z własnymi zdjęciami, które wykonujemy podczas zajęć, organizujemy spływy pontonowe, dyskoteki, ogniska z kapelą góralską, spektakle teatru lalek i wiele, wiele innych aktywności.
A ponieważ tworzenie i wymyślanie artystycznych (i nie tylko) zabaw jest naszą pasją- cały czas pragniemy doskonalić ofertę zajęć.

Jesteśmy przygotowani na wizytę VIP-ów w każdym wieku, dlatego posiadamy wszelkie akcesoria, które ułatwią Państwu pobyt: łóżeczka, wanienki, przewijaki, nocniki, nakładki na sedes,
podesty, elektroniczne nianie itp.

Staramy się łączyć nasze doświadczenie, jako rodziców trójki dzieci, aby móc udostępnić w Villi Źródło wszystko co potrzebne do wygodnego pobytu z dzieckiem.

Krótka historia Villi Źródło

Villa Źródło jest miejscem stworzonym z myślą o Rodzinie. Przygoda z hotelarstwem rozpoczęła się w 1991 roku.
Stopniowo, dzięki zdobywanemu doświadczeniu, sugestiom naszych Gości, oraz pogłębianej wiedzy i szkoleniom, udało nam się osiągnąć dzisiejszy wygląd i standard usług.
Nie bez znaczenia są lata doświadczenia zdobywane przez nas w Hotelach SPA Dr Irena Eris, które pozwoliły nam poznać potrzeby i oczekiwania Gości,
oraz zrozumieć czynniki, dzięki którym budowane jest jego zadowolenie.

Dlaczego Przyjazna Rodzinie? Odpowiedź jest prosta- nie ma nic cenniejszego niż radość Dziecka.
Chcemy aby wakacje, czy też ferie w górach były pełne zabawy, frajdy, ciekawych zajęć animacyjnych.
Pragniemy przybliżyć dzieciakom piękno polskiej przyrody, zbliżyć do natury.
Chcemy aby w naszej Villi zwalniał czas, a każdy Gość dostrzegał szczęście w chwili wytchnienia podarowanej sobie i swoim najbliższym jak najcenniejszy prezent.

Skąd pomysł na SPA? Aby na wakacjach w Polsce, bez względu na pogodę spędzić wSPAniały czas z Rodziną. I dlatego,
że (musimy się pochwalić)- jesteśmy pierwsi i jedyni w Polsce, którzy stworzyli taki obiekt jak Villa Źródło.
Do tego nieco Art.- w postaci spotkań ze sztuką, rozwijających twórczy potencjał.
Zapraszamy :-)